reklama w internecie
Czy uważacie, że korzystnie jest reklamować swoją działalność na paskach bocznych lokalnych portali informacyjnych? Czy zwracacie uwagę na takie reklamy? Sporo osób ma zainstalowane programy, które blokują całkowicie wyskakiwanie takich banerów niestety.
Odpowiedz
(03-12-2017, 07:49 PM)lidersokolka napisał(a): Czy uważacie, że korzystnie jest reklamować swoją działalność na paskach bocznych lokalnych portali informacyjnych? Czy zwracacie uwagę na takie reklamy? Sporo osób ma zainstalowane programy, które blokują całkowicie wyskakiwanie takich banerów niestety.

Przez dwa miesiące miałem umieszczony u nas na isokolka.eu mój baner reklamowy, jego skuteczność Sad. Wiem że trochę ludzi go zauważyło bo w prywatnych rozmowach znajomi stwierdzali że widzieli taką reklamę.  Duuuuuużo większą skuteczność w moim przypadku daje firmowy profil na FB na którym staram się co najmniej jeden post dziennie zamieścić, plus jeszcze strona internetowa. Blokowanie reklam w przeglądarce internetowej  Big Grin no cóż sam jestem takim typem że ma założone blokady na reklamy Wink
Odpowiedz
Zdecydowanie zgadzam się odnośnie wprowadzenia profilu firmowego na portalu Facebook.  Pozyskiwanie klientów odbywa się znacznie łatwiej bo sprawdza się metodą "poczty pantoflowej" tyle że wersji elektronicznej. Polecam każdemu nowemu przedsiębiorcy założenia takiego konta na Fb . Zwłaszcza że ta reklama nas nic nie kosztuję, poprostu musimy codziennie zaglądnąć na nasz profil i dodać świeży post.
Odpowiedz
Witam.
Tak jak poprzednicy zgadzam się z kontem na portalu facebook, bo założyłem i faktycznie po krótkim czasie kilku klientów przybyło. Znacie jeszcze jakieś podobne strony gdzie można by było się za darmo dobrze rozreklamować?
Odpowiedz
(17-12-2017, 11:03 PM)FRS Daniel napisał(a): Witam.
Tak jak poprzednicy zgadzam się z kontem na portalu facebook, bo założyłem i faktycznie po krótkim czasie kilku klientów przybyło. Znacie jeszcze jakieś podobne strony gdzie można by było się za darmo dobrze rozreklamować?

Ostatnio szukałem sposobu na poszerzenie swojej reklamy w internecie i przeczytałem bardzo ciekawy artykuł na temat zapisywania firmy do map google, ułatwi to odnajdywanie naszej firmy w mieście w którym mamy siedzibę. Nie ukrywam że sam nie raz by wyszukać dane usługi  wpisywałem w wyszukiwarkę map interesujące mnie przedsiębiorstwo. Będę musiał zapisać swoją działalność i wtedy mam nadzieję że przekonam się na własnej skórze Smile
Odpowiedz
(17-12-2017, 11:13 PM)Zibi1960 napisał(a):
(17-12-2017, 11:03 PM)FRS Daniel napisał(a): Witam.

Ostatnio szukałem sposobu na poszerzenie swojej reklamy w internecie i przeczytałem bardzo ciekawy artykuł na temat zapisywania firmy do map google, ułatwi to odnajdywanie naszej firmy w mieście w którym mamy siedzibę. Nie ukrywam że sam nie raz by wyszukać dane usługi  wpisywałem w wyszukiwarkę map interesujące mnie przedsiębiorstwo. Będę musiał zapisać swoją działalność i wtedy mam nadzieję że przekonam się na własnej skórze Smile

Niby mam zapisaną siedzibę firmy w mapach Google ale czy mi to dało więcej klientów? Mając konto w Google po prostu trzeba maksymalnie wykorzystać to co oni oferują tak naprawdę większość ludzi korzysta z ich usług codziennie.  W moim przypadku zdecydowanie większość klientów to Facebook. Obecnie muszę jeszcze delikatnie przebudować stronę internetową która też  musi być odpowiednio  dostosowana pod Google i inne wyszukiwarki tak by łatwo ją można było znaleźć. Dodatkowo od  niedawna mam konto na Instagramie.
No cóż moja usługa jest taką usługą że musi przyciągnąć wzrok i zwrócić uwagę pośród oferty ogromnej konkurencji Wink
Odpowiedz
Powinniśmy też wspierać się nawzajem jeśli chodzi o polecanie.. dobre słowo od znajomego to najlepsza reklama
..więc jeśli ktoś chce kupić, wynająć, naprawić rower polecajcie LIDER BIKE SOKÓŁKA. Atrakcyjne ceny gwarantowane. tel 663 560 407
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości