Zdobywanie klientów
Jakie macie sposoby na dotarcie do jak największej ilości klientów?
Odpowiedz
Witaj
Wydaje mi się, że sposobów jest wiele, ale nie wszystkie sprawdzają się w każdej branży. Moim zdaniem - najlepszym sposobem jest marka sama w sobie, którą trzeba zbudować. A to niestety proces.
Odpowiedz
W sokółce najlepszą reklamą są: plakaty, internet i reklama pantoflowa. Trzeba pamiętać, że mało kto pochwali wśród znajomych dobrą usługę czy zakup, ale jeśli klientowi coś się nie spodoba to więcej niż pewne, że opowie o tym wielu osobom dookoła.
Odpowiedz
(03-12-2017, 07:45 PM)lidersokolka napisał(a): W sokółce najlepszą reklamą są: plakaty, internet i reklama pantoflowa. Trzeba pamiętać, że mało kto pochwali wśród znajomych dobrą usługę czy zakup, ale jeśli klientowi coś się nie spodoba to więcej niż pewne, że opowie o tym wielu osobom dookoła.

Czyli tu u nas  Wink  w Sokółce zostały mi jeszcze plakaty Smile bo internet i pantoflowa w miarę się rozkręca Big Grin

(02-12-2017, 08:00 AM)AT_TimeLine napisał(a): Witaj
Wydaje mi się, że sposobów jest wiele, ale nie wszystkie sprawdzają się w każdej branży. Moim zdaniem - najlepszym sposobem jest marka sama w sobie, którą trzeba zbudować. A to niestety proces.

Agnieszko fakt nad marką trzeba pracować i dlatego zaczynając działalność jako markę wybrałem swoje imię i nazwisko bo masa ludzi kojarzyła mnie z mojej pasji foto Wink.
Odpowiedz
Panie Jarosławie zadzwonię w sprawie usługi foto do nowych reklam.. pozdrawiam
Odpowiedz
(22-03-2018, 09:54 AM)lidersokolka napisał(a): Panie Jarosławie zadzwonię w sprawie usługi foto do nowych reklam.. pozdrawiam

Czekam na telefon Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości